Moduł Dokumenty szkolne został zmodyfikowany
Aktualności
Dokumenty szkolne
OSIĄGNIĘCIA SZKOLNE
Moduł OSIĄGNIĘCIA SZKOLNE został zmodyfikowany
Dokumenty szkolne
Moduł Dokumenty szkolne został zmodyfikowany
Wycieczka do Warszawy
W dniu 9 listopada 2014r. odbyła się wycieczka do Warszawy uczniów z klas Va, VB, Vd i VIc. Uczniowien uczestniczyli w lekcji przyrodniczej w Parku Wilanowskim oraz zwiedzali zabytki Starówki Warszawskiej. W Centrum Nauki "Kopernik" zwiedzili ponad 450 eksponatów w sześciu galeriach tematycznych, zaś w tamtejszym Planetarium obejrzeli film pt. "Niebo Kopernika".
Opiekunami na wycieczce byli:
p. H. Bochomulska, p. M. Kubeł, p. H. Lesińska i p. A. Mielnicka.
Dziękujemy Wójtowi Gminy Kadzidło panu Dariuszowi Łukaszewskiemu za okazaną pomoc w organizacji wycieczki.
Nasza szkoła - folder o szkole do pobrania
„O WARTOŚCI ŻYCIA ROZSTRZYGAJĄ NIE CZYNY,
CHOĆBY WIELKIE ALE MIŁOŚĆ, CHOĆBY MAŁA…”
Kard. Stefan Wyszyński
Działania naszej szkoły są celowe i zamierzone,
wpływają na wszechstronny rozwój uczniów.
Są dostosowane do indywidualnych możliwości
i potrzeb dzieci.Współczesna szkoła przekazuje uczniom i rodzicom, że najważniejszym celem uczenia się nie jest zdobycie dobrego stopnia, ale że nauka to o wiele więcej – klucz do poznania i zrozumienia świata, a zdobywanie wiedzy i umiejętności jest ciekawe i może sprawić radość oraz pomóc zrozumieć, że warto uczyć się przez całe życie.
„Kto jest najszczęśliwszym człowiekiem?
Ten, kto szanuje zasługi innych i uczestniczy
w ich radościach jak gdyby były jego własnymi”Johan Goethe
ZACHECAMY WSZYSTKICH DO POBRANIA Z LINKU PONIŻEJ FOLDERU O NASZEJ SZKOLE
Nasi absolwenci
Moduł Nasi absolwenci został zmodyfikowany
STRONA W BUDOWIE
Prosimy osoby zainteresowanew sprawie zamieszczenia losów naszych absolwentów o kontakt .
W przypadku chęci umieszczenia na stronach prosimy o pisemną zgodę na udostępnienie danych osobowych (imię, nazwisko, data urodzenia, rok ukończenia szkoły, itp.)
Spotkania z Kubusiem Puchatkiem
18 stycznia na całym świecie jest obchodzone święto „misia o małym rozumku”. Z tej okazji od początku stycznia 2015 r. w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” biblioteka szkolna klas IV- VI zaprosiła dzieci z klas III a i V a na „Spotkania z Kubusiem Puchatkiem”. Książki czytała bibliotekarka pani Anna Grabowska oraz chętni uczniowie, a wszyscy zebrani słuchali i opowiadali ich treść oraz rysowali piękne ilustracje przedstawiające misia oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Prace dzieci wezmą udział w konkursie bibliotecznym. Spotkania z Kubusiem są zaplanowane również w innych klasach po powrocie dzieci z ferii zimowych.
ZAPRASZAMY DO ALBUMU FOTOGRAFICZNEGO
Żywa lekcja historii "Wiek XVII"
Dnia 8 stycznia 2015r. w naszej szkole odbyła się inscenizacja historyczna w wykonaniu aktorów. W przedstawieniu brali udział uczniowie klas IV - VI. Przybliżono im wydarzenia historyczne, które miały miejsca w XVII wieku, m.in. wojny polsko - szwedzkie
Uczniowie poznali elementy stroju i uzbrojenia ówczesnych rycerzy. Aktorzy w humorystyczny i przystępny dla uczniów sposób przybliżyli XVII wiek naszej historii
ZAPRASZAMY DO ALBUMU FOTOGRAFICZNEGO
Miss Polski 2014 pani Ewa Bożena Mielnicka w naszej szkole
8 stycznia 2015r. przybył do naszej szkoły niecodzienny gość - pani Ewa Bożena Mielnicka zdobywczyni tytułów Miss Ostrołęki 2014, Miss Mazowsza2014 i ostatnio Miss Polski 2014. Pani Ewa Mielnicka przybyła do nas na zaproszenie wójta Gminy Kadzidło pana Dariusza Łukaszewskiego. Najpiękniejsza Polka opowiedziała nam o spełnianiu marzeń, o początkach jej drogi do gali finałowej, tym co jest dla niej najważniejsze w życiu i obowiązkach jakie oznacza korona Miss.
Radość uczniów z tego spotkania była duża. Wszak nie codziennie mają taką możliwość. Każdy marzył o wspólnym zdjęciu czy autografie. Ta pochodząca z wioski Baba w sąsiedniej gminie Łyse tak opowiadała o swoim życiu: „Jako rodowita Kurpianka jestem osobą bardzo ambitną oraz zawsze uśmiechniętą. Dzięki swojej dobrej energii krok po kroku spełniam marzenia i wyznaczam coraz ambitniejsze cele. Tytuł Miss to nie tylko uroda, ale również: osobowość, charyzma oraz zaangażowanie w sprawy mniejszej i większej rangi. Dla osoby takiej jak ja, pochodzącej z małej miejscowości, finał Miss Polski to ogromne wyróżnienie, które wykorzystam w 100%”.
Jednak wszystko co dobre szybko zazwyczaj się kończy, więc i my musieliśmy pożegnać naszego gościa. Może kiedyś któraś z naszych uczennic stanie się posiadaczką takiego tytułu.
Zapraszamy do Albumu fotograficznego
OSIĄGNIĘCIA SZKOLNE
Moduł OSIĄGNIĘCIA SZKOLNE został zmodyfikowany
Konkurs czytelniczy "Baśnie to nie tylko radość czytania"
20.01.2015r. odbył się konkurs czytelniczy "Baśnie to nie tylko radość czytania". Gratuluję Celestynie Dobies, która zajęła III miejsce oraz Gabrieli Skibie, która zdobyła wyróżnienie.Podziękowania dla Dominiki Białobrzeskiej i Karola Sęka za udział w konkursie i wykazanie się ogromną wiedzą. Dziękuję także Rodzicom, którzy wspierali swoje dzieci.
Pozdrawiam
-polonistka Urszula Nalewajk
Przegląd Kolęd i Pastorałek w Baranowie
15 stycznia 2015 roku w Baranowie odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę zaprezentowała solistka z klasy V a – Alicja Nalewajk , która wykonała kolędę „Bóg się rodzi” oraz pastorałkę „Jam jest dudka”. Akompaniował jej kolega z klasy - Szymon Mielnicki.
Gratulujemy wspaniałego występu.
” Jest taki dzień” czyli uroczystość świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole (kl. IV-VI).
18 grudnia 2014 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość, która przybliżyła nam radosny nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
W I części imprezy uczniowie klasy IV c, pod kierunkiem pani Sylwii Jaworskiej i Beaty Nalewajk przedstawili inscenizację pt.” Jest taki dzień”, w której dzieci mogły pochwalić się swoimi zdolnościami aktorskimi. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście mogli przypomnieć sobie znaczenie symboli związanych z Bożym Narodzeniem oraz zaśpiewać ulubione kolędy.
W II części utalentowani muzycznie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności grając kolędy i pastorałki na różnych instrumentach muzycznych. Wystąpili : Jakub Krystain (klasa VI a), Anastazja Popielarczyk (klasa III a), Wiktoria Kaczyńska (klasa V a), Alicja Nalewajk (klasa Va), Olga Boruch ( klasa V a), Paulina Żebrowska (klasa V a), Szymon Mielnicki i Kacper Majewski (klasa V a), Maria Jaksina (klasa IV c) oraz Karol Kowalczyk (klasa VI c). Uroczystość uświetnił również piękny śpiew w wykonaniu chóru szkolnego.Zapraszamy do Albumu fotograficznego
Sprawozdanie z lekcji otwartej z języka polskiego w kl.6c
Dnia 19.12.2014r. (przed świętami) w naszej klasie – 6c odbyła się lekcja otwarta z języka polskiego. Celem zajęć było zaprezentowanie krótkich inscenizacji bajek Ignacego Krasickiego i przybliżenie jego życiorysu.
Wcześniej zostaliśmy podzieleni przez panią Urszulę Nalewajk na pięcioosobowe grupy, w których napisaliśmy scenariusze do wybranych przez nas bajek biskupa Krasickiego. Wiązało się to z wizytą w bibliotece szkolnej i wypożyczeniem utworów poety lub poszukiwaniami w Internecie. Później przygotowaliśmy potrzebne rekwizyty i dekoracje. Na koniec efekt naszej pracy mogliśmy zaprezentować przed innymi uczniami z klas młodszych.
Na lekcję otwartą przyszła klasa 3a wraz z wychowawczynią p. Iwoną Sobiech oraz inni nauczyciele uczący w naszej szkole. Pani Ula przedstawiła cele naszego spotkania, NaCoBeZU i zaprezentowała krótką, multimedialną prezentację biograficzną o Ignacym Krasickim. My sobie w ten sposób utrwaliliśmy naszą wiedzę, a kl. 3a poznała sylwetkę poety-biskupa. Wszyscy słuchali z uwagą, ponieważ pani uprzedziła nas, że będą „PYTANIA ZA 100 PUNKTÓW” i NAGRODY - naklejki i cukierki. Następnie koleżanki z naszej klasy, Amelia i Karolina oraz kolega Karol przedstawili wszystkim cechy bajki i wyjaśnili, co to jest morał. Po tym wstępie nadszedł czas na prezentacje naszych inscenizacji. Uczniowie 3a uważnie słuchali i byli bardzo zainteresowani wszystkimi przedstawieniami. Nagradzali je gromkimi oklaskami. Po każdym utworze wspólnie wskazywaliśmy morał bajki i omawialiśmy cechy bohaterów. Widzieliśmy, że koleżanki i koledzy z klasy 3a bardzo uważnie słuchali i odpowiadali na pytania zadawane przez nas i panią.
Lekcja sprawiła nam wiele radości. Wiele nauczyliśmy się my i nasi widzowie. Wspólnie z panią postanowiliśmy przeprowadzić podobne zajęcia w II semestrze. Teraz może w przedszkolu.Sprawozdawcy:
Amelia Dąbkowska
Karolina Sobiech
Plan na ferie 2015r. ZPO w Kadzidle
Plan na ferie 2015r. ZPO w Kadzidle kl. IV-VI
DATA OPIEKUNOWIE OD GODZ 0900 DO 1300
19.01.15
Jaworska Sylwia
Bochomulska Halina
Włodarczyk Sylwia
● Gry i zabawy językowe, doskonalące posługiwaniem
się językiem.20.01.15
Urszula Nalewajk
Szymańska Lenda Marta
Iwona Gałązka
Grzyb Ryszard
od godz. 11.00● Wyjazd do Dylewa na konkurs „Baśnie to nie tylko
radość czytania.”●Spotkanie Szkolnego Koła Caritas.
● Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej
21.01.15
Danuta Prusaczyk
●Zajęcia przy prezentacjach multimedialnych.
22.01.15
Mikulska Anna
Grzyb Ryszard
od godz. 11.00●Rozwiązywanie krzyżówek i rebusów ortograficznych-
zajęcia humanistyczne.●Doskonalenie gry w piłkę koszykową.
23.01.15
Ulatowski Marek
●Spotkanie Oazy Dzieci Bożych
26.01.15
Lesińska Halina
Parzych Beata
● Gry i zabawy matematyczne.
27.01.15
Danuta Prusaczyk
●Zajęcia przy prezentacjach multimedialnych.
28.01.15
Jaworska Sylwia
Bochomulska Halina
Włodarczyk Sylwia
Kubeł Magdalena
Mielnicka Anna
●Gry i zabawy językowe, doskonalące posługiwaniem się
językiem.● Gry i zabawy przyrodniczo - matematyczne.
29.01.15
Urszula Nalewajk
Anna Grabowska
●Gry i zabawy twórcze.
30.01.15
Tomczak Elżbieta
Chrostek Ewa
●Gry i zabawy ruchowe - piłka siatkowa.
Plan na ferie 2015r. ZPO w Kadzidle kl. I-III
DATA OPIEKUNOWIE OD GODZ 0900 DO 1300
19.01.15
Barbara Grala
Barbara Niegowska
Gry i zagadki logiczne.
Gra w słowa: SKRABBLE
20.01.15
Halina Cichoń
Pabich Bożenna
Czytanie wierszy J. Brzechwy. Wykonywanie prac
plastyczno- technicznych. Wyjazd do Dylewa na konkurs
„Baśnie to nie tylko radość czytania.”21.01.15
Jadwiga Brzozowa
Gry i zabawy na śniegu.
Bajkowa „Zgaduj – zgadula”.
22.01.15
Barbara Zaniewska
Dorota Jechanowska
Czytanie baśni H. Ch. Andersena pt. „ Królowa Śniegu”.
Wykonywanie pracy plastyczno - technicznej do przeczytanej
baśni. Układanie puzzli i układanek edukacyjnych.23.01.15
Małgorzata Napiórkowska
Małgorzata Białczak
Rozwijanie zdolności plastycznych - wykonywanie prac
plastycznych techniką kolażu.26.01.15
Mariola Krystian
Bożenna Kwaśniewska
Czytanie baśni Andersena.
Wykonywanie pracy przestrzennej do wybranej baśni.
Gry i zabawy edukacyjne.
27.01.15
Anna Danuta Mielnicka
Oglądanie filmu „Dzieci z Bullerbyn”.
Gry i zabawy plastyczne.
28.01.15
Wiesława Zera
Mirosława Szaniawska
Gry i zabawy na śniegu.
Oglądanie filmu pt. „Czerwone trzewiczki”.
29.01.15
Magdalena Gwiazdowska
Natalia Chrostek
Beata Nalewajk
Gry i zabawy połączone z nauką języka angielskiego.
Zabawy rytmiczno - taneczne.
30.01.15
Elżbieta Jurga Dymerska
Cecylia Tańska
Krzyżówki, łamigłówki i gry rozwijające
spostrzegawczość i pamięć. Zabawy na śniegu.
Bezpieczne ferie zimowe
FERIE ZIMOWE
OD 16.01. DO 30.01.2015r.
Zakończyliśmy I semestr i zaczeliśmy już II zemestr.
Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek po wielu
kartkówkach, sprawdzianach, testach itp.
Ferie zimowe to dwutygodniowa przerwa
od szkoły, nauki, nauczycieli, dlatego, żeby je spędzić bezpiecznie
polecam w krótkiej prezentacji multimedialnej przeczytać
kilka zasad, porad i wskazówek.
Opracowała: D. Prusaczyk
Dzień Babci i Dzień Dziadka w Oddziałach Przedszkolnych ZPO w Kadzidle
Dnia 16 stycznia 2015r w Oddziałach Przedszkolnych ZPO w Kadzidle świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zaprezentowaliśmy Jasełka, kolędy , wiersze i piosenki związane tematycznie ze świętem. Babcie czynnie włączyły się w przebieg uroczystości, ponieważ wywołane przez dzieci musiały tupać, klaskać, podskakiwać i przesyłać całuski. Następnie zaprezentowały wiersze i piosenki, które ułożyły na tę okoliczność.
Poniżej wiersze i piosenki zaprezentowane przez babcie na uroczystości:
Mały Jasio idzie drogą
Spotkać się z drugą osobą
By mu w życiu poradziła
I do serca przytuliłaIdzie, idzie Jasiu drogą
Lecz nie spotkał on nikogo
Idzie Jasiu w wielkiej trwodze
Nagle patrzy, krzyż przy drodze.Pada Jasiu na kolana
I tak prosi Boga Pana
Moja babcia leży chora
A ja nie mam na doktora.Poradź drogi Jezu Panie
Niech babcia na nogi wstanie
I tak Jasiu przez łzy prosił
Aż go pot na czole zrosił
I nie mówiąc nic nikomu
Jasiu znów wraca do domu
W domu patrzy, a na progach
Widzi babcię na własnych nogach
Co tak długo cię nie było?
Ja tak bardzo się martwiłam
Gdzie ty Jasiu przebywałeś?
Czy o babci zapomniałeś?
Wzięła Jasia na kolana
I płakali aż do rana
( Babcia Filipa )Niedawno byliśmy młodzi
i każdy pełen sił.
A teraz każdy z nas myśli
jak długo będzie żył.
Ref: Niech żyją babcia z dziadkiem
przez szereg długich lat.
Porzućmy wszystkie smutki
I zaśpiewajmy tak. / 2 razy /
Używaj pókiś młody
dopókiś zuch i chwat
Nie pijaj zimnej wody
A będziesz żył sto lat
Ref: Niech żyje babcia z dziadkiem….
Pij tylko ciepłą wodę
i trochę ziółek też.
I gadaj z sąsiadami
o której porze chcesz
Ref: Niech żyje babcia z dziadkiem…..
A jeśli nie masz ziółek
to też niewielka rzecz
Bo nawet przy herbatce
Wnet troski pójdą precz.
Ref: Niech żyje babcia z dziadkiem………….
Porzućmy więc zmartwienia
bo dziś już nie ten czas
Kochajmy swoje wnuczki
One kochają nas
Ref: Niech żyje babcia z dziadkiem……
Bo dziś jest nasze święto
Niech każdy o tym wie
Że babci i dziadkowi
Też coś należy się
Ref: Niech żyje……
/ Babcia Filipa /
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
To wspaniała dla nas gratka
Wnuczki na bal zapraszają
przedstawienia dobre mająPioseneczki , skecze, wiersze
Które śliczniej? Które pierwsze?
Bawią się tym i radują
Dziadkom uśmiech wywołująDziękujemy Wam kochani
Przede wszystkim waszej Pani
Która trud swój w to włożyła
By ta chwila miłą była.Dziękujemy my – dziadkowie
Niech Bóg da wam wszystkim zdrowie
Dużo szczęścia i radości
Niechaj w sercach waszych gości.( Babcia Oliwiera )
Wiersz J. Brzechwy pt. „ Ryby, żaby i raki” przedstawiła na uroczystości babcia z Tatar, ze swoimi wnukami Julką i Antosiem
HARMONOGRAM ZEWNĘTRZNEJ EWALUACJI PROBLEMOWEJ
HARMONOGRAM ZEWNĘTRZNEJ EWALUACJI PROBLEMOWEJ
W ZAKRESIE WYMAGAŃ:
Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych; Promowana jest wartość edukacji.
1. Nazwa szkoły/ placówki: Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle Szkoła Podstawowa i Przedszkole.
2. Dyrektor szkoły/ placówki: Ewa Grażyna Bednarczyk
3. Zespół wizytatorów: Iwona Murawska, Danuta Zalewska
4. Czas trwania czynności ewaluacji zewnętrznej w szkole / placówce: 3- 10.02.2015r.
Czynności główne
Działania
Data, czas trwania
Uwagi
1. Spotkanie z dyrektorem szkoły/ placówki
●ustalenie harmonogramu czynności ewaluacji zewnętrznej,
●poinformowanie dyrektora o sposobie prowadzenia czynności ewaluacji zewnętrznej,
●ustalenie zasad wyboru reprezentantów nauczycieli, rodziców, uczniów/ wychowanków, przedstawicieli partnerów szkoły/placówki,
●zaproszenie dyrektora do korzystania z platformy internetowej,
●analiza dokumentów udostępnionych przez dyrektora oraz, np. strona internetowa www.
15.01.2015r.
( 13.00- 14.00)
Spotkanie z dyrektorem szkoły w siedzibie Delegatury
w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w WarszawieW szkole należy zainstalować przeglądarkę internetową Gogle Chrome lub Mozilla z obsługą plików cookies ( niezbędne w ankietowaniu on- line)
2. spotkanie informacyjne z radą pedagogiczną szkoły/ placówki, a w przypadku szkoły/ placówki, w której nie tworzy się rady pedagogicznej- na zebraniu z udziałem dyrektora, nauczycieli i osób niebędących nauczycielami, które realizują zadania statutowe szkoły/ placówki.
●prezentacja głównych idei ewaluacji
● przedstawienie procedur ewaluacyjnych
●omówienie organizacji czynności ewaluacji zewnętrznej- zakres i haromonogram
03.02.2015r.
10.35- 10.50
(wtorek)
SP( V-VI)
P, SP (I-III)
Rada Pedagogiczna, samorząd uczniowski, pracownicy niepedagogiczni,
Przygotować projektor, ekran.
Sala komputerowa.
2 prezentacje w dwóch budynkach
3. Czynności ewaluacji zewnętrznej na terenie szkoły/placówki ( poszczególne dni wg opracowanego harmonogramu)
1. dzień
● wywiad z dyrektorem oraz analiza dokumentacji
●Ankiety on- line „Moja Szkoła” (14 pyt. )- kl. Va, Vb, Vc, Vd ( 82 uczniów)
●Wywiad z pracownikami niepedagogicznymi ( 1 pyt) SP
●Ankieta on- line „Mój Dzień” (7 pyt. )- kl. Via, Vib, VIc ( 69 uczniów)
●Spotkanie z sespole ewaluatorów- podsumowanie zespołu ewaluacyjnego.
2. dzień
●Obserwacje zajęć SP IVa- 3
Wywiad z nauczycielem po obserwowanych zajęciach.
●wywiad z uczniami kl. I-III ( 1 pyt.)
2 wywiady w każdym budynku
●Wywiad z rodzicami SP ( 1 pyt. )
●Wywiad rodzice Przedszkole (4 pyt)
● Ankieta on- line nauczyciele SP ( 11 pytań) 37 nauczycieli
●Ankieta on- line nauczyciele P ( 11 pytań) 8 n-li
●Spotkanie z zespole ewaluatorów- podsumowanie zespołu ewaluacyjnego.
4.02.2015
(środa)
8.55- 10.35
10.50
12.00
od 11.00
4 obserwacje lekcji
( po jednym uczniu z każdej klasy)
Przedstawiciel samorządu klasowego z każdej klasy
3. dzień
● Obserwacje zajęć ( 6 zajęć)
Wywiad z nauczycielem po obserwowanych zajęciach.
●wywiad z partnerami SP ( 1 pyt. ) P ( 5 pyt.)
●Wywiad z organem prowadzącym ( 1 pyt.)
● Spotkanie w zespole ewaluatorów- podsumowanie zespołu ewaluacyjnego.
5.02.2015r.
( czwartek)
5.55- 10.50
11.00
12.30
4 obserawcje
4. dzień
● Obserwacje zajęć
Wywiad z nauczycielem po obserwowanych zajęciach.
● Wywiad z nauczycielami uczącymi w jednym oddziale w klasie IVa ( 4 pyt.)
●Wywiad nauczyciele P
●spotkanie w zespole ewaluatorów- podsumowanie zespołu ewaluacyjnego.
6.02.2015r.
( piątek)
11.50- 12.35
13.40
13.40
2 obserwacje
4. Przedstawienie wyników i wniosków ewaluacji na zebraniu rady pedagogicznej, a w przypadku szkoły/ placówki, w której nie tworzy się rady pedagogicznej- na zebraniu z udziałem dyrektora, nauczycieli i osób niebędących nauczycielami, które realizują zadania statutowe szkoły/ placówki.
● prezentacja i omówienie wyników
● część warsztatowa- praca zespołowa nauczycieli nad analizą wyników ewaluacji ( materiał do lektury)
● przedstawienie wstępnych wniosków
17.02.2015r.
17.02.2015
15.00
Projektor, ekran. Rada pedagogiczna.
5. Harmonogram opracowany przez: Iwonę Murawską, Danutą Zalewską, Ewę Grażynę Bednarczyk
6. Podpis Dyrektora: Ewa Grażyna Bednarczyk Data: 15.01.2015r. Miejscowość: Ostrołęka
Serdecznie zapraszamy do udziału w ewaluacji
Społeczność szkolna ZPO w Kadzidle
Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka klasy 3d
W dniu 14-01-2015 w Zespole Placówek Oświatowych w Kadzidle odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klasy 3d pod kierunkiem p. Marioli Krystian przedstawili swoim babciom i dziadkom „Jasełka Bożonarodzeniowe” oraz montaż słowno – muzyczny. Po występach mali artyści zaprosili swoich gości na przepyszne ciasta przygotowane przez ich mamy. Słodki poczęstunek oraz miłe rozmowy przy herbacie zwieńczyły spotkanie w tym wyjątkowym dla wszystkich dniu.
Zapraszamy do Albumu fotograficznego
Zabawa choinkowa 2015r.
Dnia 14-01-2015r. (środa) Samorząd Uczniowski organizuje szkolną dyskotekę choinkową dla klas IV-VI. Wstęp bezpłatny. Uczniowie otrzymają słodki poczęstunek. Zabawa rozpoczyna się o godz.1500, a kończy o godz 1900. Uczniowie dojeżdżający odjeżdżają w tym dniu I kursami, a przyjeżdżają do szkoły ostatnimi odwozami.
Odwozy uczniów po dyskotece : o godz.1830 wszyscy uczniowie dojeżdżający wsiadają razem do gimbusa; kierowca: p. K.Duszak; opiekun: p. R.Grzyb
Archiwum Aktualności