• REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

• Zapraszam Was do zapoznania się z terminami rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Infografika dostępna w albumie fotograficznym w zakładce pedagoga szkolnego.

• Harmonogram egzaminu ósmoklasisty - rok szkolny 2021/2022

• Infografikę z terminami egzaminów ósmoklasisty znajdziecie w albumie fotograficznym.

• Harmonogram egzaminu ósmoklasisty 2020/2021

• Egzamin ósmoklasisty zbliża się wielkimi krokami.

Przygotowałam dla Was "przypominajkę" z terminami egzaminu, którą możecie wydrukować i powiesić nad biurkiem :)

Znajdziecie ją w albumie fotograficznym.

• Jaką szkołę wybrać?

• Drodzy ósmoklasiści wybór szkoły ponadpodstawowej przed Wami.

Zapraszam więc do zapoznania się z uproszczonym systemem edukacji w Polsce.

Infografikę znajdziecie w albumie.