Nawigacja

 • 29.01.2015

  Moduł Dokumenty szkolne został zmodyfikowany

 • Wycieczka do Warszawy

  28.01.2015

           W dniu 9 listopada 2014r. odbyła się wycieczka do Warszawy uczniów z klas Va, VB, Vd i VIc. Uczniowien uczestniczyli w lekcji przyrodniczej w Parku Wilanowskim oraz zwiedzali zabytki Starówki Warszawskiej. W Centrum Nauki "Kopernik" zwiedzili ponad 450 eksponatów w sześciu galeriach tematycznych, zaś w tamtejszym Planetarium obejrzeli film pt. "Niebo Kopernika".

  Opiekunami na wycieczce byli:

  p. H. Bochomulska, p. M. Kubeł, p. H. Lesińska i p. A. Mielnicka.

  Dziękujemy Wójtowi Gminy Kadzidło panu Dariuszowi Łukaszewskiemu za okazaną pomoc w organizacji wycieczki.

 • Nasza szkoła - folder o szkole do pobrania

  28.01.2015

  „O WARTOŚCI ŻYCIA ROZSTRZYGAJĄ NIE CZYNY, 

  CHOĆBY WIELKIE ALE MIŁOŚĆ,  CHOĆBY  MAŁA…”

                                                                                    Kard. Stefan Wyszyński

   

  Działania naszej szkoły są celowe i zamierzone,
  wpływają na wszechstronny rozwój uczniów.
  Są dostosowane  do indywidualnych możliwości
  i potrzeb dzieci.

   

  Współczesna szkoła przekazuje uczniom i rodzicom, że najważniejszym celem uczenia się nie jest zdobycie dobrego stopnia, ale że nauka to o wiele więcej – klucz  do poznania i zrozumienia  świata, a zdobywanie wiedzy i umiejętności jest ciekawe i może sprawić radość oraz pomóc zrozumieć, że warto uczyć się przez całe życie.

  „Kto jest najszczęśliwszym człowiekiem?
  Ten, kto szanuje zasługi innych i uczestniczy
  w ich radościach jak gdyby były jego własnymi”

     Johan Goethe

  ZACHECAMY WSZYSTKICH DO POBRANIA Z LINKU PONIŻEJ FOLDERU O NASZEJ SZKOLE

  folder szkoly.doc

  Osiagniecia uczniow naszej szkoly.doc

 • 27.01.2015

  Moduł Nasi absolwenci został zmodyfikowany

  STRONA W BUDOWIE

  Prosimy osoby zainteresowanew sprawie zamieszczenia losów naszych absolwentów o kontakt .
  W przypadku chęci umieszczenia na stronach prosimy o pisemną zgodę na udostępnienie danych osobowych (imię, nazwisko, data urodzenia, rok ukończenia szkoły, itp.)

   

   

 • Spotkania z Kubusiem Puchatkiem

  24.01.2015

        18 stycznia na całym świecie jest obchodzone święto „misia o małym rozumku”. Z tej okazji od początku stycznia 2015 r. w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”  biblioteka szkolna klas IV- VI zaprosiła dzieci z klas III a i V a na „Spotkania z Kubusiem Puchatkiem”. Książki czytała bibliotekarka pani Anna Grabowska oraz chętni uczniowie, a wszyscy zebrani słuchali i opowiadali ich treść oraz rysowali piękne ilustracje przedstawiające misia oraz jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Prace dzieci wezmą udział w konkursie bibliotecznym. Spotkania z Kubusiem są zaplanowane również w innych klasach po powrocie dzieci z ferii zimowych.

  ZAPRASZAMY DO ALBUMU FOTOGRAFICZNEGO

 • Żywa lekcja historii "Wiek XVII"

  21.01.2015

           Dnia 8 stycznia 2015r. w naszej szkole odbyła się inscenizacja historyczna w wykonaniu aktorów. W przedstawieniu brali udział uczniowie klas IV - VI. Przybliżono im wydarzenia historyczne, które miały miejsca w XVII wieku, m.in. wojny polsko - szwedzkie

          Uczniowie poznali elementy stroju i uzbrojenia ówczesnych rycerzy. Aktorzy w humorystyczny i przystępny dla uczniów sposób przybliżyli XVII wiek naszej historii

  ZAPRASZAMY DO ALBUMU FOTOGRAFICZNEGO

 • Miss Polski 2014 pani Ewa Bożena Mielnicka w naszej szkole

  21.01.2015

        8 stycznia 2015r. przybył do naszej szkoły niecodzienny gość - pani Ewa Bożena Mielnicka zdobywczyni tytułów  Miss Ostrołęki 2014, Miss Mazowsza2014 i ostatnio Miss Polski 2014. Pani Ewa Mielnicka przybyła do nas na zaproszenie wójta Gminy Kadzidło pana Dariusza Łukaszewskiego. Najpiękniejsza Polka opowiedziała nam o spełnianiu marzeń, o początkach jej drogi do gali finałowej, tym co jest dla niej najważniejsze w życiu i obowiązkach jakie oznacza korona Miss.

        Radość uczniów z tego spotkania była duża. Wszak nie codziennie mają taką możliwość. Każdy marzył o wspólnym zdjęciu czy autografie. Ta pochodząca z wioski Baba w sąsiedniej gminie Łyse tak opowiadała o swoim życiu: „Jako rodowita Kurpianka jestem osobą bardzo ambitną oraz zawsze uśmiechniętą. Dzięki swojej dobrej energii krok po kroku spełniam marzenia i wyznaczam coraz ambitniejsze cele. Tytuł Miss to nie tylko uroda, ale również: osobowość, charyzma oraz zaangażowanie w sprawy mniejszej i większej rangi. Dla osoby takiej jak ja, pochodzącej z małej miejscowości, finał Miss Polski to ogromne wyróżnienie, które wykorzystam w 100%”.

       Jednak wszystko co dobre szybko zazwyczaj się kończy, więc i my musieliśmy pożegnać naszego gościa. Może kiedyś któraś z naszych uczennic stanie się posiadaczką takiego tytułu.

  Zapraszamy do Albumu fotograficznego

 • 21.01.2015

  Moduł OSIĄGNIĘCIA SZKOLNE został zmodyfikowany

 • Konkurs czytelniczy "Baśnie to nie tylko radość czytania"

  20.01.2015

            20.01.2015r. odbył się konkurs czytelniczy "Baśnie to nie tylko radość czytania". Gratuluję Celestynie Dobies, która zajęła III miejsce oraz Gabrieli Skibie, która zdobyła wyróżnienie.Podziękowania dla Dominiki Białobrzeskiej i Karola Sęka za udział w konkursie i wykazanie się ogromną wiedzą. Dziękuję także Rodzicom, którzy wspierali swoje dzieci.

            Pozdrawiam
  -polonistka Urszula Nalewajk

 • Przegląd Kolęd i Pastorałek w Baranowie

  20.01.2015

           15 stycznia 2015 roku w Baranowie odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę zaprezentowała solistka z klasy V a – Alicja Nalewajk , która wykonała kolędę „Bóg się rodzi” oraz pastorałkę „Jam jest dudka”. Akompaniował jej kolega z klasy - Szymon  Mielnicki

          Gratulujemy wspaniałego występu. 

 • ” Jest taki dzień” czyli uroczystość świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole (kl. IV-VI).

  20.01.2015

            18 grudnia 2014 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość, która przybliżyła nam radosny nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
            W I części imprezy uczniowie klasy IV c, pod kierunkiem pani Sylwii Jaworskiej i Beaty Nalewajk  przedstawili inscenizację pt.” Jest taki dzień”, w której dzieci mogły pochwalić się swoimi zdolnościami aktorskimi. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście mogli przypomnieć sobie znaczenie symboli związanych z Bożym Narodzeniem oraz zaśpiewać ulubione kolędy.
           W II części utalentowani muzycznie uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności grając kolędy i pastorałki na różnych instrumentach muzycznych. Wystąpili : Jakub Krystain (klasa VI a), Anastazja Popielarczyk (klasa III a), Wiktoria Kaczyńska (klasa V a), Alicja Nalewajk  (klasa Va), Olga Boruch (  klasa V a), Paulina Żebrowska (klasa V a), Szymon Mielnicki i Kacper Majewski (klasa V a), Maria Jaksina (klasa IV c) oraz Karol Kowalczyk (klasa VI c). Uroczystość uświetnił również piękny śpiew w wykonaniu chóru szkolnego.

  Zapraszamy do Albumu fotograficznego

 • Sprawozdanie z lekcji otwartej z języka polskiego w kl.6c

  20.01.2015

           Dnia 19.12.2014r. (przed świętami) w naszej klasie – 6c odbyła się lekcja otwarta z języka polskiego. Celem zajęć było zaprezentowanie krótkich inscenizacji bajek Ignacego Krasickiego i przybliżenie jego życiorysu.
           Wcześniej zostaliśmy podzieleni przez panią Urszulę Nalewajk na pięcioosobowe grupy, w których napisaliśmy scenariusze do wybranych przez nas bajek biskupa Krasickiego. Wiązało się to z wizytą w bibliotece szkolnej i wypożyczeniem utworów poety lub poszukiwaniami w Internecie. Później przygotowaliśmy potrzebne rekwizyty i dekoracje.  Na koniec efekt naszej pracy mogliśmy zaprezentować przed innymi uczniami z klas młodszych.
          Na  lekcję otwartą przyszła klasa 3a wraz z wychowawczynią p. Iwoną Sobiech oraz inni nauczyciele uczący w naszej szkole. Pani Ula  przedstawiła cele naszego spotkania, NaCoBeZU i zaprezentowała krótką, multimedialną prezentację biograficzną o Ignacym Krasickim. My sobie w ten sposób utrwaliliśmy naszą wiedzę, a kl. 3a poznała sylwetkę poety-biskupa. Wszyscy słuchali z uwagą, ponieważ pani uprzedziła nas, że będą „PYTANIA ZA  100 PUNKTÓW” i NAGRODY - naklejki i cukierki. Następnie koleżanki z naszej klasy, Amelia i Karolina oraz kolega Karol przedstawili wszystkim cechy bajki i wyjaśnili, co to jest morał. Po tym wstępie nadszedł czas na prezentacje naszych inscenizacji. Uczniowie 3a uważnie słuchali i byli bardzo zainteresowani wszystkimi przedstawieniami. Nagradzali je gromkimi oklaskami. Po każdym utworze wspólnie wskazywaliśmy morał bajki i omawialiśmy cechy bohaterów. Widzieliśmy, że koleżanki i koledzy z klasy 3a bardzo uważnie słuchali i odpowiadali na pytania zadawane przez nas i panią.
            Lekcja sprawiła nam wiele radości. Wiele nauczyliśmy się my i nasi widzowie. Wspólnie z panią postanowiliśmy przeprowadzić podobne zajęcia w II semestrze. Teraz może w przedszkolu.

  Sprawozdawcy:
  Amelia Dąbkowska  
  Karolina Sobiech

   

 • Plan na ferie 2015r. ZPO w Kadzidle

  19.01.2015

  Plan na ferie 2015r.  ZPO w Kadzidle kl. IV-VI

   

       DATA    OPIEKUNOWIE                   OD  GODZ 0900  DO 1300

  19.01.15

  Jaworska Sylwia

  Bochomulska Halina

  Włodarczyk Sylwia

  ● Gry i zabawy językowe, doskonalące posługiwaniem
  się językiem.

  20.01.15

  Urszula Nalewajk

  Szymańska Lenda Marta

  Iwona Gałązka

  Grzyb Ryszard
  od godz. 11.00

  ● Wyjazd do Dylewa na konkurs „Baśnie to nie tylko
  radość czytania.”

  ●Spotkanie Szkolnego Koła Caritas.

  ● Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej

  21.01.15

  Danuta Prusaczyk

  ●Zajęcia przy prezentacjach multimedialnych.

  22.01.15

  Mikulska Anna

  Grzyb Ryszard
  od godz. 11.00

  ●Rozwiązywanie krzyżówek i rebusów ortograficznych-
   zajęcia humanistyczne.

  ●Doskonalenie gry w piłkę koszykową.

  23.01.15

  Ulatowski Marek

  ●Spotkanie Oazy Dzieci Bożych

  26.01.15

  Lesińska Halina

  Parzych Beata

  ● Gry i zabawy matematyczne.

  27.01.15

  Danuta Prusaczyk

  ●Zajęcia przy prezentacjach multimedialnych.

  28.01.15

  Jaworska Sylwia

  Bochomulska Halina

  Włodarczyk Sylwia

  Kubeł Magdalena

  Mielnicka Anna

  ●Gry i zabawy językowe, doskonalące posługiwaniem się
   językiem.

  ●  Gry i zabawy przyrodniczo - matematyczne.

   

  29.01.15

  Urszula Nalewajk

  Anna Grabowska

  ●Gry i zabawy twórcze.

  30.01.15

  Tomczak Elżbieta

  Chrostek Ewa

  ●Gry i zabawy ruchowe - piłka siatkowa.

   

  Plan na ferie 2015r.  ZPO w Kadzidle kl. I-III

   

      DATA           OPIEKUNOWIE          OD  GODZ 0900  DO 1300

  19.01.15

  Barbara Grala

  Barbara Niegowska

  Gry i zagadki logiczne.

  Gra w słowa: SKRABBLE

  20.01.15

   

  Halina Cichoń

  Pabich Bożenna

  Czytanie wierszy J. Brzechwy. Wykonywanie prac
  plastyczno- technicznych. Wyjazd do Dylewa na konkurs
   „Baśnie to nie tylko radość czytania.”

  21.01.15

  Jadwiga Brzozowa

  Gry i zabawy na śniegu.

  Bajkowa „Zgaduj – zgadula”.

  22.01.15

  Barbara Zaniewska

  Dorota Jechanowska

  Czytanie baśni H. Ch. Andersena pt. „ Królowa Śniegu”.
  Wykonywanie pracy plastyczno - technicznej do przeczytanej
  baśni. Układanie puzzli i układanek edukacyjnych.

  23.01.15

  Małgorzata Napiórkowska

  Małgorzata Białczak

  Rozwijanie zdolności plastycznych - wykonywanie prac
  plastycznych techniką kolażu.

  26.01.15

  Mariola Krystian

  Bożenna Kwaśniewska

  Czytanie baśni Andersena.

  Wykonywanie pracy przestrzennej do wybranej baśni.

  Gry i zabawy edukacyjne.

   

  27.01.15

  Anna Danuta Mielnicka

  Oglądanie filmu „Dzieci z Bullerbyn”.

  Gry i zabawy plastyczne.

  28.01.15

  Wiesława Zera

  Mirosława Szaniawska

  Gry i zabawy na śniegu.

  Oglądanie filmu pt. „Czerwone trzewiczki”.

  29.01.15

  Magdalena Gwiazdowska

  Natalia Chrostek

  Beata Nalewajk

  Gry i zabawy połączone z nauką języka angielskiego.

  Zabawy rytmiczno - taneczne.

  30.01.15

  Elżbieta Jurga Dymerska

  Cecylia Tańska

  Krzyżówki, łamigłówki i gry rozwijające
  spostrzegawczość i pamięć. Zabawy na śniegu.

   

 • Bezpieczne ferie zimowe

  17.01.2015

  FERIE ZIMOWE

  OD 16.01. DO 30.01.2015r.

   

  Zakończyliśmy I semestr i zaczeliśmy już II zemestr.

   Nadszedł czas na zasłużony odpoczynek po wielu

  kartkówkach, sprawdzianach, testach itp.

  Ferie zimowe to dwutygodniowa przerwa

  od szkoły, nauki, nauczycieli, dlatego, żeby je spędzić bezpiecznie

  polecam w krótkiej prezentacji multimedialnej przeczytać

  kilka zasad, porad i wskazówek.

  Opracowała: D. Prusaczyk

  plik do pobrania:

  ferie.ppt

 • Dzień Babci i Dzień Dziadka w Oddziałach Przedszkolnych ZPO w Kadzidle

  17.01.2015

  Dnia 16 stycznia 2015r w Oddziałach Przedszkolnych ZPO w Kadzidle świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zaprezentowaliśmy  Jasełka, kolędy , wiersze i piosenki  związane tematycznie ze świętem. Babcie czynnie włączyły się w przebieg uroczystości, ponieważ wywołane przez dzieci musiały tupać, klaskać, podskakiwać i przesyłać całuski. Następnie zaprezentowały wiersze i piosenki, które ułożyły na tę okoliczność.

  Poniżej wiersze i piosenki zaprezentowane przez babcie na uroczystości:

  Mały Jasio idzie drogą           
  Spotkać się z drugą osobą     
  By mu w życiu poradziła         
  I do serca przytuliła      

  Idzie, idzie Jasiu drogą      
  Lecz nie spotkał on nikogo      
  Idzie Jasiu w wielkiej trwodze          
  Nagle patrzy, krzyż przy drodze.      

  Pada Jasiu na kolana     
  I tak prosi Boga Pana    
  Moja babcia leży chora         
  A ja nie mam na doktora.      

  Poradź drogi Jezu Panie    
  Niech babcia na nogi wstanie
  I tak Jasiu przez łzy prosił
         
  Aż go pot na czole zrosił         
   
  I nie mówiąc nic nikomu      
  Jasiu znów wraca do domu
  W domu patrzy, a na progach           
  Widzi babcię na własnych nogach
      
  Co tak długo cię nie było?        
  Ja tak bardzo się martwiłam     
  Gdzie ty Jasiu przebywałeś?      
  Czy o babci zapomniałeś?    
       
  Wzięła Jasia na kolana
  I płakali aż do rana           
      
                        ( Babcia Filipa

   

  Niedawno byliśmy młodzi

  i każdy pełen sił.

  A teraz każdy z nas myśli

  jak długo będzie żył.

  Ref: Niech żyją babcia z dziadkiem

  przez szereg długich lat.

  Porzućmy wszystkie smutki

  I zaśpiewajmy tak. / 2 razy /

   

  Używaj pókiś młody

  dopókiś zuch i chwat

  Nie pijaj zimnej wody

  A będziesz żył sto lat

  Ref: Niech żyje babcia z dziadkiem….

   

  Pij tylko ciepłą wodę

  i trochę ziółek też.

  I gadaj z sąsiadami

  o której porze chcesz

  Ref: Niech żyje babcia z dziadkiem…..

   

  A jeśli nie masz ziółek

  to też niewielka rzecz

  Bo nawet przy herbatce

  Wnet troski pójdą precz.

  Ref: Niech żyje babcia z dziadkiem………….

   

  Porzućmy więc zmartwienia

  bo dziś już nie ten czas

  Kochajmy swoje wnuczki

  One kochają nas

  Ref: Niech żyje babcia z dziadkiem……

   

  Bo dziś jest nasze święto

  Niech każdy o tym wie

  Że babci i dziadkowi

  Też coś należy się

  Ref: Niech żyje……

   

         / Babcia Filipa /

   

   


  Dzień Babci i Dziadka     
     
  Dzień Babci i Dziadka      
  To wspaniała dla nas gratka
  Wnuczki na bal zapraszają
  przedstawienia dobre mają

  Pioseneczki , skecze, wiersze
  Które śliczniej? Które pierwsze?
  Bawią się tym i radują
  Dziadkom uśmiech wywołują

  Dziękujemy Wam kochani
  Przede wszystkim waszej Pani
  Która trud swój w to włożyła
  By ta chwila miłą była.

  Dziękujemy my – dziadkowie
  Niech Bóg da wam wszystkim zdrowie
  Dużo szczęścia i radości
  Niechaj w sercach waszych gości.

       ( Babcia Oliwiera )

   

  Wiersz J. Brzechwy pt. „ Ryby, żaby i raki” przedstawiła na uroczystości babcia z Tatar, ze swoimi  wnukami Julką i Antosiem

   

 • HARMONOGRAM ZEWNĘTRZNEJ EWALUACJI PROBLEMOWEJ

  16.01.2015

  HARMONOGRAM ZEWNĘTRZNEJ EWALUACJI PROBLEMOWEJ

  W ZAKRESIE WYMAGAŃ:

  Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych; Promowana jest wartość edukacji.

  1. Nazwa szkoły/ placówki: Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle Szkoła Podstawowa i Przedszkole.

  2. Dyrektor szkoły/ placówki: Ewa Grażyna Bednarczyk

  3. Zespół wizytatorów: Iwona Murawska, Danuta Zalewska

  4. Czas trwania czynności ewaluacji zewnętrznej w szkole / placówce: 3- 10.02.2015r.

  Czynności główne

  Działania

  Data, czas trwania

  Uwagi

  1. Spotkanie z dyrektorem szkoły/ placówki

  ●ustalenie harmonogramu czynności ewaluacji zewnętrznej,

  ●poinformowanie dyrektora o sposobie prowadzenia  czynności ewaluacji zewnętrznej,

  ●ustalenie zasad wyboru reprezentantów nauczycieli, rodziców, uczniów/ wychowanków, przedstawicieli partnerów szkoły/placówki,

  ●zaproszenie dyrektora do korzystania z platformy internetowej,

  ●analiza dokumentów udostępnionych przez dyrektora oraz, np. strona internetowa www.

   

  15.01.2015r.

   

  ( 13.00- 14.00)

   

  Spotkanie z dyrektorem szkoły w siedzibie Delegatury
  w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie

   

  W szkole należy zainstalować przeglądarkę internetową Gogle Chrome lub Mozilla z obsługą plików cookies ( niezbędne w ankietowaniu on- line)

  2. spotkanie informacyjne z radą pedagogiczną szkoły/ placówki, a w przypadku szkoły/ placówki, w której nie tworzy się rady pedagogicznej- na zebraniu z udziałem dyrektora, nauczycieli i osób niebędących nauczycielami, które realizują zadania statutowe szkoły/ placówki.

   

  ●prezentacja głównych idei ewaluacji

  ● przedstawienie procedur ewaluacyjnych

  ●omówienie organizacji czynności ewaluacji zewnętrznej- zakres i haromonogram

   

   

   

   

  03.02.2015r.

   

  10.35- 10.50

  (wtorek)

  SP( V-VI)

   

  P, SP (I-III)

   

   

   

   

   

  Rada Pedagogiczna, samorząd uczniowski, pracownicy niepedagogiczni,

  Przygotować projektor, ekran.

  Sala komputerowa.

   

  2 prezentacje w dwóch budynkach

   

   

   

   

   

   

  3. Czynności ewaluacji zewnętrznej na terenie szkoły/placówki ( poszczególne dni wg opracowanego harmonogramu)

   

  1. dzień

  ● wywiad z dyrektorem oraz analiza dokumentacji

   

  ●Ankiety on- line „Moja Szkoła” (14 pyt. )- kl. Va, Vb, Vc, Vd ( 82 uczniów)

   

  ●Wywiad z pracownikami niepedagogicznymi ( 1 pyt) SP

   

  ●Ankieta on- line „Mój Dzień” (7 pyt. )- kl. Via, Vib, VIc ( 69 uczniów)

   

  ●Spotkanie z sespole ewaluatorów- podsumowanie zespołu ewaluacyjnego.

   

   

   

  2. dzień

   

   

   

  ●Obserwacje zajęć SP IVa- 3

  Wywiad z nauczycielem po obserwowanych zajęciach.

  ●wywiad z uczniami kl. I-III ( 1 pyt.)

  2 wywiady w każdym budynku

  ●Wywiad z rodzicami SP ( 1 pyt. )

  ●Wywiad rodzice Przedszkole (4 pyt)

  ● Ankieta on- line nauczyciele SP ( 11 pytań) 37 nauczycieli

  ●Ankieta on- line nauczyciele P ( 11 pytań) 8 n-li

  ●Spotkanie z zespole ewaluatorów- podsumowanie zespołu ewaluacyjnego.

  4.02.2015

  (środa)

   

  8.55- 10.35

  10.50

   

  12.00

   

  od 11.00

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  4 obserwacje lekcji

  ( po jednym uczniu z każdej klasy)

  Przedstawiciel samorządu klasowego z każdej klasy

   

   

   

   

   

   

   

  3. dzień

   

   

   

  ● Obserwacje zajęć ( 6 zajęć)

  Wywiad z nauczycielem po obserwowanych zajęciach.

  ●wywiad z partnerami SP ( 1 pyt. )    P ( 5 pyt.)

  ●Wywiad z organem prowadzącym     ( 1 pyt.)

  ● Spotkanie w zespole ewaluatorów- podsumowanie zespołu ewaluacyjnego.

   

   

  5.02.2015r.

  ( czwartek)

   

  5.55- 10.50

   

  11.00

   

  12.30

   

   

   

   

   

   

  4 obserawcje

   

   

   

   

   

   

   

   

  4. dzień

   

   

   

  ● Obserwacje zajęć

  Wywiad z nauczycielem po obserwowanych zajęciach.

  ● Wywiad z nauczycielami uczącymi w jednym oddziale w klasie IVa ( 4 pyt.)

   

  ●Wywiad nauczyciele P

   

  ●spotkanie w zespole ewaluatorów- podsumowanie zespołu ewaluacyjnego.

   

   

  6.02.2015r.

  ( piątek)

   

   

   

  11.50- 12.35

   

   

   

  13.40

   

  13.40

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  2 obserwacje

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  4. Przedstawienie wyników i wniosków ewaluacji na zebraniu rady pedagogicznej, a w przypadku szkoły/ placówki, w której nie tworzy się rady pedagogicznej- na zebraniu z udziałem dyrektora, nauczycieli i osób niebędących nauczycielami, które realizują zadania statutowe szkoły/ placówki.

   

  ● prezentacja i omówienie wyników

  ● część warsztatowa- praca zespołowa nauczycieli nad analizą wyników ewaluacji ( materiał do lektury)

  ● przedstawienie wstępnych wniosków

  17.02.2015r.

   

  17.02.2015

   

   

   

  15.00

   

   

  Projektor, ekran. Rada pedagogiczna.

   

   

   

   

   

   

  5. Harmonogram opracowany przez: Iwonę Murawską, Danutą Zalewską, Ewę Grażynę Bednarczyk

   

  6. Podpis Dyrektora: Ewa Grażyna Bednarczyk     Data: 15.01.2015r.        Miejscowość: Ostrołęka

   

  Serdecznie zapraszamy do udziału w ewaluacji

  Społeczność szkolna ZPO w Kadzidle

   

 • Spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka klasy 3d

  16.01.2015

         W dniu 14-01-2015 w Zespole Placówek Oświatowych w Kadzidle odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klasy 3d pod kierunkiem p. Marioli Krystian przedstawili swoim babciom i dziadkom „Jasełka Bożonarodzeniowe” oraz montaż słowno – muzyczny. Po występach mali artyści zaprosili swoich gości na przepyszne ciasta przygotowane przez ich mamy. Słodki poczęstunek oraz miłe rozmowy przy herbacie zwieńczyły spotkanie w tym wyjątkowym dla wszystkich dniu.

  Zapraszamy do Albumu fotograficznego

 • Zabawa choinkowa 2015r.

  08.01.2015

            Dnia 14-01-2015r. (środa) Samorząd Uczniowski organizuje szkolną dyskotekę choinkową dla klas IV-VI. Wstęp bezpłatny. Uczniowie otrzymają słodki poczęstunek. Zabawa rozpoczyna się o godz.1500, a kończy o godz 1900. Uczniowie dojeżdżający odjeżdżają w tym dniu I kursami, a przyjeżdżają do szkoły ostatnimi odwozami.

           Odwozy uczniów po dyskotece : o godz.1830 wszyscy uczniowie dojeżdżający wsiadają razem do gimbusa; kierowca: p. K.Duszak; opiekun: p. R.Grzyb

 • JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE 2015

  08.01.2015

          

  Dnia 18.12.2014 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Kadzidle  przedstawiono  JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE.   Przygotowali je  uczniowie klasy III d pod kierunkiem  wychowawczyni  – p. Marioli Krystian, s. Mirosławy Szaniawskiej  i  p. Wiesławy Zery.

           Wśród licznych gości nie zabrakło  p. wójta  - D. Łukaszewskiego, proboszcza parafii -  ks. R. Kłosińskiego oraz dyrekcji ZPO w Kadzidle – p. E. Bednarczyk i p. L. Bakuły.

           Uczniowie  klasy III d  świetnie  zagrali swoje role w  przedstawieniu  bożonarodzeniowym  pt.  „Legenda o czwartym królu”. Mali  aktorzy , ich stroje  oraz  aktorsko  odegrane role wywołały ogromne  zainteresowanie publiczności.  Wszyscy zostali nagrodzeni dużymi brawami.

           Pomysłowe i barwne dekoracje do uroczystości wykonały:

  • p. H. Cichoń
  • s. M. Szaniawska
  • p. W. Zera
  • p. M.  Napiórkowska
 • Akcja sprzedaży kart świątecznych - aktualizacja

  07.01.2015

       W dniu 16 grudnia 2014 roku podczas "Dnia Otwartego" w naszej szkole członkowie Samorządu Uczniowskiego sprzedawali koleżankom, kolegom oraz rodzicom wykonane przez uczniów karty świąteczne. 

        Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone będą na cele Samorządu Szkolnego

        Dzięki chojności kupujących do tej pory zebraliśmy  111 zł 10 gr.

         Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!

  Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle
  07-420 Kadzidło
  ul. Kościuszki 13
 • (029)761 80 82

Galeria zdjęć