• rok szk. 2014/2015

w roku szkolnym 2014/2015

KLASY   IV – VI

Język polski

1. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego udział w konkursie: Joanna Gromadzka kl. Vb, Amelia Dąbkowska kl. VIc.

1. Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny im. Onufrego Kopczyńskiego kwalifikacja do etapu finałowego: Joanna Gromadzka kl. Vb, Filip Nalewajk kl. VIa, Kamil Dawid kl. VIc, Karol Kowalczyk kl. VIc, Amelia Dąbkowska kl. VIc, Dominik Młynarczyk kl. VIc, Julia Duszak kl. VIc, Alicja Nalewajk kl. Va, Wiktoria Kaczyńska kl. Va.

1. Ogólnopolski Konkurs „Z ortografią na co dzień” udział w II etapie:Amelia Orzołek kl. Vb, Joanna Gromadzka kl. Vb, Marta Niedźwiecka kl. Vb, Paulina Gromadzka kl. Vb, Emilia Ropiak kl. IVb, Katarzyna Lisiewska kl. IVb, Katarzyna Suchecka kl. IVb, Przemysław Ciak kl. IVb, Patrycja Zera kl. VIc.

1. Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” udział w II etapie: Katarzyna Lesińska kl. IVb, Katarzyna Suchecka kl. IVb, Dominika Polak kl. IVb, Przemysław Ciak kl. IVb, Amelia Orzołek kl. Vb, Joanna Gromadzka kl. Vb, Sandra Sobiech kl. Vb, Dominika Białobrzewska kl. IVa, Karol Sęk kl. IVa, Maria Celestyna Dobies kl. VIa, Gabriela Skiba kl. IVa, Szymon Bednarczyk kl. VIa, Amelia Dąbkowska kl. VIc, Patrycja Zera kl. VIc, Julia Duszak kl. VIc, Katarzyna Giers kl. VIa, Filip Nalewajk kl. VIa, Zuzanna Puławska kl. VIa, Izabela Poręba kl. VIa.

1. Konkurs Poetycki „Kurpie Zielone w Literaturze” (etap międzygminny)  nagroda główna Kamila Zera kl. VIa.

Przyroda

1. Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy Mazowieckiego Kuratora Oświaty   (etap rejonowy) udział Wiktoria Kaczyńska  kl. Va,

2. Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny „Zielono Mi” wyróżnienie Kamila Zera kl. VIa, Amelia Dąbkowska kl. VIc .

Sport chłopcy kl. VI

1. Indywidualne Biegi Przełajowe – Igrzyska Gminne udział 30 uczniów, awans 2 Igrzyska Powiatowe 15 zawodników.

1. Piłka nożna - Igrzyska Gminne I miejsce, Igrzyska Rejonowe I miejsce, Igrzyska Powiatowe I miejsce (awans).

1. Piłka ręczna - Igrzyska Gminne I miejsce, Igrzyska Rejonowe I miejsce (awans).

1. Mini piłka koszykowa - Igrzyska Gminne I miejsce, Igrzyska Rejonowe I miejsce, Igrzyska Powiatowe I miejsce (awans).

1. Unihokej - Igrzyska Gminne II miejsce, Igrzyska Rejonowe II miejsce, Igrzyska Powiatowe IV miejsce.

1. Piłka nożna halowa - Igrzyska Gminne I miejsce, Igrzyska Rejonowe I miejsce, Igrzyska Powiatowe II miejsce.